Haluatko kysyä jotain oluista tai Malmgårdista? Tartu luuriin tai kirjoita – me vastaamme varmasti!

Yhteystiedot

Kaupallinen johtaja

Teemu Nurhonen

teemu.nurhonen@mbhbreweries.fi
(+358) 50 401 0114

Myynti / HoReCa

Teo Arminen

teo.arminen@mbhbreweries.fi
(+358) 50 522 5497

Markkinointipäällikkö

Eva Nikkola

eva.nikkola@mbhbreweries.fi
(+358) 40 500 8708

Toimitusjohtaja

Tomas Lindfors

tomas.lindfors@khw-invest.fi
(+358) 40 724 6020

Panimon tuotanto

panimo@malmgard.fi
(+358) 40 198 4567
Vain puhelut.

Panimomestari

Tuomas Markkula

tuomas.markkula@malmgard.fi
(+358) 40 736 2894

Panimovierailut

malmgard@malmgard.fi
(+358) 40 168 5270

Myynti ravintoloihin

Ravintola-asiakkaana voit tilata oluitamme suoraan panimolta tai tukkujen valikoimista. Autamme mielellään sopivan jakelukanavan löytämisessä, soita niin jutellaan lisää!

 

Mistä ostaa oluitamme?

Voit ostaa oluitamme hyvin varustetuista K- ja S-ryhmän kaupoista kautta maan. Löydät tuotteitamme myös Alkosta niin hyllystä kuin tilausvalikoimasta.

Tarjolla myös olut- ja ruokaravintoloissa

Malmgårdin oluita löydät korkeatasoisista olutravintoloista kautta maan. Koska laadukas olut sopii erinomaisesti myös hyvän ruoan rinnalle, löydät tuotteitamme myös useiden ruokaravintoloiden juomalistalta. Pidä siis listaa silmällä!

Panimo & vierailut

Malmgårdin Panimo sijaitsee Loviisassa 1 tunnin ajomatkan päässä Helsingistä. Järjestämme panimokierroksia sekä olutmaisteluita tilauksesta. Soita ja kysy lisää numerosta +358 40 168 5270 tai laita meille sähköpostia osoitteeseen malmgard@malmgard.fi – kehitetään teille hauska vierailu yhdessä!

Herkkuja kartanopuodista

Panimon kyljessä toimii Malmgårdin tilan kartanopuoti, jossa myydään panimon tuoreita oluita, kartanon tiluksillla tuotettuja ruoka- ja olutherkkuja sekä muiden pientuottajien valikoimaa. Piipahda käymään, nappaa herkkuja mukaan ja kurkista samalla panimon puolelle – lämpimästi tervetuloa!

Sijainti ja osoite

Malmgårdin Panimo sijaitsee Loviisassa 1h ajomatkan päässä Helsingistä.

Malmgård 53
07720 Malmgård

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI4410993000424931
Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)
Verkkolaskuosoite: FI4250000120365704
Operaattori: OP Yrityspankki Oyj (OKOYFIHH)
MBH Breweries Oy
22215985
PL 100
80020 Kollektor Scan